Alustavate ettevõtjate MENTORKLUBIS on veel mõned vabad kohad

Kutsun osalema mentiina Lääne-Virumaa alustavate ettevõtjate mentorklubisse. Ootame mentiidena osalema kõiki ettevõtteid, kes on tegutsenud vähem kui 5 aastat.

Mentorklubis toetavad mentiisid mentorid, kes kõik on juba kogemustega ettevõtjad erinevatest tegevusvaldkondadest ja kes panustavad oma ettevõtlusteadmiste ja - kogemustega.

Miks osaleda mentorklubis?

·        omandad uusi teadmisi ja kogemusi

·        saad suhelda kogenud ettevõtjate, koolitajate ja praktikutega

·        saad ja jagad kogemusi,

·        laiendad ning arendad suhtevõrgustikku,

·        saad head nõuannet mentorilt kogu projekti vältel

Iga mentii saab omale mentori, peamine suhtlus toimubki mentorklubi raames, kuid suhelda võib ja saab samuti ka klubiürituste vahepealsel ajal.

Kokku toimub meil aasta jooksul 5 klubikohtumist, teemakoolituste, rühmatööde ja mõttevahetustega ning lihtsalt mõnus suhtlemine suupistete ja kohviga. Kindlasti teeme ka õppereise huvitavatesse ettevõtetesse.

Lõplik koolituskava on alles täpsustumisel, kuid klubikohtumised toimuvad: 20.04.2017; 18.05.2017; 01.06.2017; 24.08.2017; 27.09.2017

Ootan väga, et leiaksid aega ja tahtmist osaleda, kuna usun, et klubiüritused annavad palju väärtuslikke teadmisi, mõnusat suhtlemist, motivatsiooni edasi tegutsemiseks ja palju uusi tuttavaid ning võimalikke äripartnereid.

 Huvi korral võta ühendust e-mailil: evk@arenduskeskus.ee või telefonil: +372 3258028