Demokraatiakool Lääne-Virumaa vabaühendustele

Vabaühenduste liit EMSL koostöös Teaduse ja Kultuuri Sihtasutusega Domus Dorpatensis ootavad kõiki osalema ​​28. jaanuaril kell 10.00 Rakveres Art Cafés (Lai 13, Rakvere)​​ seminariringis "Vabaühendused kui demokraatiakool".

Oled sa alles alustanud või juba pika kogemusega organisatsioon, kogukonnas tegutsev või üle Eesti huvisid kaitsev – kõik tahame olla kaasavad, avatud ning demokraatlikud. Mis demokraatiakool täpsemalt on ja millest märtsi lõpuni toimuva “kursuse” jooksul juttu tuleb, saab lugeda www.ngo.ee/demokraatiakool.

Lühidalt aga: kokku toimub kaks arutelu. Esimesel ​seminaril ​võtame ette kodanikuhariduse ning räägime sellest, mis osa ​on ​vabaühendustel kodanikuhariduses​. Teisel kohtumisel arutame vastutavuse ja läbipaistvusega seotud teemadel, räägime sisedemokraatiast ja aruandlusest. Millal teine ​seminar toimub, lepime kokku juba grupisiseselt.

Anna oma tulekust teada siin.

Mida rohkem meid kokku tuleb, seda rohkem saab vaielda ja kogemusi vahetada. Seminarid on praktilised: lisaks koolitusosale tutvume osalejate seniste heade ja halbade kogemustega, lepime kokku, mida ja kuidas võiks ja peaks paremaks muutma.

Küsimuste ja registreerimisega aitab Hanna Jemmer (hanna.jemmer@gmail.com).

​​Seminaril osalemine on tasuta!