Edulood 2015

Arknal OÜ

Ettevõte, mis on võtnud oma südameasjaks parandada eestlaste tervist tervisliku toidu ja ravimtaimede pakkumise abil,  asutati 2013 aastal Piret Kuldkepi poolt.

Sirloin OÜ

Lauri Bobrovski poolt 2014 aasta jaanauaris asutatud ettevõte, kelle tooteks on vinnutatud veiselihasnäkk, VINNUKAS, mis on inspireeritud aegumatust rännumehe ampsust Ameerika mandril, beef jerky`st. Tooted valmivad kodumaisest maheveiselihast.

VINNUKA sarja tooted on saanud sooja vastuvõtu osaliseks ning on juba pälvinud ka erinevaid tunnustusi:

•Traditsioonitruu lihasnäkk pälvis konkursil “Parim mahetoode 2014” äramärkimise
• septembris 2015 pälvis ettevõte parimate mahetoodete ja-tootjate konkursi autasustamisel Maaeluministeeriumi ja ministri tunnustuse eheda ja puhta maitsega lihatoodete valmistamise eest.

 Grillers OÜ 

2013  välismaalt naastes olid Aivo Timm ja Hannes Võrno oma idees ja huvis toitlustuse vastu kindlad ja nii saigi 2014 ettevõtte loomine teoks. Käsitöö burgeri valmistamine ja müük on olnud Rakvere konkurentsirohkel toitlustusturul kahele asutajale suureks väljakutseks, kuid nende tegemisi on saatnud edu ja tänaseks on Grillersil kindel koht Rakvere toitlustusturul ja mitte ainult, burgeri   headuses ja kvaliteedis on veendunud ka Rakveret külastanud turistid ning kaasmaalased .

Loe Mihkel Raua blogi medium.com/mihkel-raud/burger-3989ca3d3cba