Alustavate ja tegutsevate MTÜ-de koolitused 2018. Tule osale!

Lääne-Viru Arenduskeskus kutsub maakonna alustavate ja tegutsevate MTÜ-de juhatuse liikmeid 2018. aastal koolitustele. Kavas on kahepäevane koolitus alustavatele ühingutele, kaks eraldi koolitust tegutsevatele MTÜ-dele ning üks ühine koolitus.

Loe edasi ...

Riigihangete teemaline koolitus Salla seltsimajas 28.11.17

Salla seltsimaja (Salla Küla, Väike-Maarja vald) kutsub MTÜ PAIK piirkonna MTÜ-sid, kes taotlevad PRIA-LEADER meetmest projektitoetusi, ja teisi huvilisi 28. novembril 2017 algusega kell 15.00 riigihangete teemalisele koolitusele.

Loe edasi ...

KÜSKi arenguhüppe I taotlusvooru infopäev ja minikoolitus

KÜSK on välja kuulutanud esimese 2018. a arenguhüppe taotlusvooru​ ning taotluste esitamise tähtaeg on ​​11. jaanuar 2018. Arenguhüppe taotlusvooru infopäev ja minikoolitus toimub 30. oktoobril Rakveres Aqva Hotel&Spa seminarisaalis Rooma II.

Loe edasi ...

Sügisel algavad digioskuste töötoad

Vabaühenduste liit EMSL on KÜSK-i rahastuse toel eest vedamas projekti, mille eesmärgiks on täiendada digioskusi vabaühendustes. Lähemalt töötubadest: http://heakodanik.ee/digivoimekus/.

Loe edasi ...

Algab kandideerimine turundusprogrammi "Käsitöö Jõuluhitt 2017"

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik ootab viiekuulisse programmi kandideerima maailma paremaks muutvaid organisatsioone, kes teevad just jõuluperioodil müügiks sobilikku käsitööd (nt kaardid, kingitused). Koostöö eesmärgiks on suurendada osalevate organisatsioonide turundusvõimekust ning tulemusena tõsta toodete müügitulu. Kandideerimine kestab 7. august - 21. augustini. Kandideerimiseks on vajalik täita vorm: https://goo.gl/forms/4UUyeCrVNjYmOsKl2.

Loe edasi ...

Inspiratsioonikoolitus Rakveres - Kuidas tagada ühingu majanduslik elujõulisus?

KÜSK kutsub vabaühendusi saama inspiratsiooni, praktilisi teadmisi ja hulganisti häid näiteid oma rahaasjade edukamalt juhtimiseks. Koolitus toimub 19. aprillil Rakveres ja on osalejatele tasuta.

Loe edasi ...

MTÜ juhtide arenguprogramm alustab jaanuaris - tule osale!

Lääne-Viru Arenduskeskus kutsub maakonna vabaühenduste juhte ja juhatuse liikeid jaanuaris algavasse arenguprogrammi, mille eesmärgiks on maakonnas tegutsevate vabaühenduste juhtide kasvanud võimekus organisatsiooni igapäevasel ja pikemaajalisel juhtimisel. Arenguprogramm kestab jaanuarist juunini ning hõlmab 6 koolitust ja programmi lõpuseminari.

Loe edasi ...

Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli tasuta koolitused 2016/2017 õppeaastal

Loe edasi ...

Rahvusvahelise koostöö seminarile Rakveres 29. märtsil

Kas oled mõelnud, et tahaksid oma organisatsiooni tegevuse viia järgmisele, rahvusvahelisele tasemele? Mis kasu sellest on? Kuidas alustada? Millist tuge on võimalik saada? Nendele küsimustele saad vastuse rahvusvahelise koostöö seminaril, mis toimub 29. märtsil Rakveres Targas Majas (Lai tn 20) algusega kell 10.00 - 12.30.

Loe edasi ...

Vabaühenduste juhtide arenguprogramm 2016

Lääne-Viru Arenduskeskus kutsub maakonna vabaühenduste juhte jaanuaris algavasse arenguprogrammi, mille eesmärgiks on maakonnas tegutsevate vabaühenduste juhtide kasvanud võimekus organisatsiooni igapäevasel ja pikemaajalisel juhtimisel ning arendamisel. Lääne-Virumaal toimub arenguprogramm jaanuarist maini ning koosneb seitsmest moodulist.

Loe edasi ...

Ühingutel võimalus osaleda 3-päevases uute algatuste koolitusprogrammis

Heateo SA koos Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikuga kutsub vabaühenduste meeskondi osalema 3-päevases koolitusprogrammis, mille eesmärk on tõsta vabaühenduste võimekust uute algatuste (teenus, tegevussuund jmt) kujundamisel ning käivitamisel.

Loe edasi ...

Koostegemise koolitus Rakveres

Tervise Arengu Instituut korraldab 22.10.2015 - 23.10.2015 koolituse „Koostegemise jõud. Kuidas kaasata inimesed kogukonna hüvanguks koos tegutsema?“. Koolitus toimub Art Cafes, Rakveres.

Loe edasi ...

Pärimuslik jaanipäev Virumaal

Loe edasi ...

Kutsume mittetulundusühendusi seminarile „Kuidas suurendada omatulu?“ 11. märts 2015

Loe edasi ...

"Maale elama" mess ja infopäevad

“Maale elama” mess toimub 11. aprill 2015 Tallinnas Kalevi Spordihallis (Juhkentali 12). Messi alapealkirjaks on „MAALE ETTEVÕTJAKS“. Messi ja „Maale elama“ turunduskampaania fookus keskendub ettevõtlike inimeste tähelepanu võitmisele. Eesmärk on julgustada neid looma maapiirkonnas endale, oma perele ja teistele kogukonna liikmetele töökohti ning pakkuma uusi teenuseid. Jaanuari lõpus toimuvad "Maale elama" infopäevad, kuhu on kõik huvilised oodatud.

Loe edasi ...

SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse keskkonnaprogrammi INFOPÄEV

SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse keskkonnaprogrammi Ida-Viru ja Lääne Viru maakonna infopäev toimub 20. jaanuaril 2015 algusega kell 10.30 Aseri teeristis, Jäägri grilli juures olevas külastuskeskuses, teemal: „Praktilisi näpunäiteid toetuste taotlemisel“.

Loe edasi ...

Demokraatiakool Lääne-Virumaa vabaühendustele

Vabaühenduste liit EMSL koostöös Teaduse ja Kultuuri Sihtasutusega Domus Dorpatensis ootavad kõiki osalema ​​28. jaanuaril kell 10.00 Rakveres Art Cafés (Lai 13, Rakvere)​​ seminariringis "Vabaühendused kui demokraatiakool".

Loe edasi ...

Töötuba "Pildiline mõtlemine ja visualiseerimine"

Koolitaja Kati Orava lahkel loal saate inspiratsiooni ammutada koolituse fotodelt! Nagu töötoas sai õpitud NÄPPA ja JAGA! Fotodelt mahajoonistamine on lubatud.

Loe edasi ...

Võrdse kohtlemise koolitus Rakveres

SA Eesti Inimõiguste Keskus korraldab 09. oktoobril 2014. aastal Rakveres Hotel Villa Theresas (Tammiku 9) kodanikuühenduste esindajatele koolituse võrdse kohtlemise teooriast ja praktikast. Koolitusel antakse ülevaade võrdse kohtlemise põhimõttest, teemat reguleerivatest seadustest, õiguskaitsevõimalustest ning arutletakse reaalsete kaasuste teemal.

Loe edasi ...

Töötuba "Pildiline mõtlemine ja visualiseerimine" 30. oktoober 2014

Töötuba "Pildiline mõtlemine ja visualiseerimine" annab nii teoreetilised põhitõed visualiseerimisest kui ka praktilised kasutusvõtted. Õpitud tehnikaid saavad kõik kasutada oma igapäevaelus. Töötuba toimub 30. oktoober 2014 algusega kell 9.30 Rakveres Art Hotellis.

Loe edasi ...

Koolitus "Organisatsiooni turundus ja selle tähtsus organisatsiooni arengus”

 27. mai 2014 a.

SA Lääne- Viru Arenduskeskus korraldab maakonna vabaühendustele suunatud koolituse "Organisatsiooni turundus ja selle tähtsus organisatsiooni arengus". Koolitus toimub 27.05.2014 kell 10.00 – 17.00 Aqva Hotell - Spa Konverentsikeskuses (ruum "Marcus", Rakvere, Parkali 4). Koolitaja: Anu- Mall Naarits Marketingi Instituudist.

Loe edasi ...

Tule osale koolitusel "MTÜ majandamine: toodete- ja teenuste arendamine"

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, InterAct Projektid & Koolitus OÜ ja Clarus MTÜ koostöös Lääne-Viru Arenduskeskusega kutsuvad mittetulundusühenduste juhatuse liikmeid ja tegevjuhte, kellel on vähemalt aastane praktiline mittetulundusühenduse juhtimise kogemus, kandideerima koolitusele MTÜ MAJANDAMINE: TOODETE- JA TEENUSTE ARENDAMINE.

Loe edasi ...

Koolitus "Projekt, kui võimalus" 27.02.2014

SA Lääne- Viru Arenduskeskus korraldab maakonna vabaühendustele suunatud koolituse "Projekt,kui võimalus". Koolitus toimub 27.02.2014 kell 10.00 - 16.30 Aqva Hotell-Spa Konverentsikeskuses ( ruum "Markus", Rakvere, Parkali 4). Koolitaja: Maris Jõgeva, Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit.

Loe edasi ...

Koolitus "Inimeste juhtimine" 13, 14 jaanuar 2014

13- 14 jaanuaril  2014 toimub  koolitus MTÜ juhtidele ja juhatuse liikmetele. Koolituse teemaks on "Inimeste juhtimine". 2-päevase koolituse tulemusena on osalejatel kujunenud senisest paremad teadmised ja oskused ühingu liikmete kaasamiseks ja aktiveerimiseks; juhatuse töö korraldamiseks; uute inimeste kaasamiseks ühingu tegevustesse; ühingu tegevuse käigus tekkivate konfliktide lahendamiseks ja ennetamiseks ning ühingu sisekommunikatsiooni korraldamiseks.

Loe edasi ...

Koolitus " Kliendikeskne turundus" 25. september 2013

Lääne- Viru Arenduskeskus korraldab 25. septembril 2013 kell 10.00- 17.00 Lääne- Viru Maavalitsuses (F. R. Kreutzwaldi 5, Rakvere) koolituse „Kliendikeskne turundus“.

Loe edasi ...

Koolitus „Vabaühendused ja Äriregister“

Lääne- Viru Arenduskeskus korraldab 30. aprillil 2013 kell 10.00- 16.10 Nurga Külalistemaja seminariruumis ( Niine tn. 4, Rakvere) koolituse MTÜ-de juhtidele ja raamatupidajatele.

Loe edasi ...

Koolitus "Projektide finantsjuhtimine ja teenuste arendamine"

Lääne- Viru Arenduskeskus korraldab 23. aprillil 2013 kell 10.00- 16.10 Nurga Külalistemaja seminariruumis ( Niine tn. 4, Rakvere) koolituse MTÜ-de juhtidele ja raamatupidajatele.
Osalejad saavad praktilised teadmised MTÜ teenuste arendamiseks ja MTÜ eelarve planeerimiseks, juhtimiseks.

Loe edasi ...

"Vabaühendused ja äriregister"

Lääne- Viru Arenduskeskus korraldab 25. oktoobril 2012 kell 10.00- 16.10
hotell Weisenbergh konverentsisaalis koolituse MTÜ-de juhtidele ja raamatupidajatele.

Loe edasi ...

"MTÜ finantside juhtimine ja teenuste arendamine"

Lääne- Viru Arenduskeskus korraldab 11. oktoobril 2012 kell 10.00- 16.10
hotell Weisenbergh konverentsisaalis koolituse MTÜ-de juhtidele ja raamatupidajatele.

Loe edasi ...