Õpilasfirmade laat 2018

 

22.detsembril ootavad Lääne-Virumaa õpilasfirmade toimekad noored Põhjakeskuses kõiki jõulukingijahtijaid. Vaid paar päeva enne jõuluõhtut toimub juba teist aastat järjest maakonna õpilasfirmade laat.

 

 

Kaupade hulgast on võimalik leida nii suupäraseid maiustusi kui ka põnevaid esemeid – looduslikku kosmeetikat, isevalmistatud riideid, mobiiliaksessuaare jms. Laadal liigub noorte müüjate vahel lisaks ostjatele ka žürii, kes langetab oma otsuse parima toote/teenuse, parima müüja ja parima laada väljapaneku osas. Silmapaistvamaid ootavad auhinnad, mille on välja pannud maakonna ettevõtjad.

Laata korraldab koos maakondlike partneritega Lääne-Viru Ettevõtlus- ja Arenduskeskus. Arenduskeskus toetab maakonna õpilasettevõtteid kogu nende tegutsemisaja vältel, pakkudes õpilasfirmade liikmetele õppeaasta jooksul asjakohast koolitusprogrammi. Õpilasfirmade laat on ühelt poolt hea võimalus algajatel ettevõtjatel oma müügioskused kodumaakonnas proovile panna, aga teisalt tõsta ka avalikkuse teadlikkust õpilasfirmade programmist kui ühest tõhusast ettevõtlusõppe metoodikast.