Registreerumine EMSL digitöötubadesse on alanud

Sellest sügisest korraldab vabaühenduste liit (EMSL) praktilisi veebiseminari vormis töötubasid, et vabaühendused digioskustes – arvutiprogrammide ja nutirakenduste kasutamises – pädevamaks saaksid ning liikmetele lisanduks kindlust uusi oskusi oma igapäevatöösse põimida. Esimene veebiseminar, milles juhendame, kuidas suhelda e-keskkonnas vabaühenduste ühe olulisma partneri – riigiga -, toimub 21. septembril kell 15.30-17.00.

Seminarile saad registreerida, klõpsates heakodanik.ee/digivoimekus/ajakava lehel töötoa nimel. Kui oled edukalt registreerunud, ilmub Sinu meilipostkasti kinnituskiri. Meeldetuletused, et oled töötuppa registreerunud, jõuavad seejärel Sinuni ka päev ja tund enne seminari algust.

Ehkki veebiseminar annab võimaluse omandada koolitaja juhendamisel teadmisi reaalajas just Sulle sobivas paigas, saavad huvilised kohale tulla ka seminarikeskusesse Tallinnas. Esimese digitöötoa keskus, kuhu mahub kuni 20 huvilist ning kus paiknevad ka koolitaja ja veebiseminari moderaator, asub Tammsaare ärikeskuses Addenda OÜ ruumides.

Lingid registreerimiseks teistesse töötubadesse muutuvad aktiivseks hiljemalt nädal enne seminari toimumispäeva.

Juhul, kui selgub, et aeg enam ei sobi, palun anna sellest esimesel võimalusel märku aadressil liia@heakodanik.ee. Nii saavad osalemisvõimaluse teised huvilised. Samal aadressil kirjuta ka siis, kui sul on digitöötubadega seoses mõni muu mure, küsimus või mõte.

NB! Kui reaalajas osaleda ei ole võimalik või mõni küsimus jäi lahtiseks, saab töötubasid järelvaadata endale mugaval ajal. Salvestuste lingi lisame projekti teemalehele orienteeruvalt nädal pärast töötoa toimumist reaalajas.

Projekti rahastavad siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK).

Lisainfo: www.heakodanik.ee/digivoimekus ning Facebookis.
Küsi lisaks: Liia Ringo digitöötubade projektijuht liia@heakodanik.ee