Ühingutel võimalus osaleda 3-päevases uute algatuste koolitusprogrammis

Heateo SA koos Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikuga kutsub vabaühenduste meeskondi osalema 3-päevases koolitusprogrammis, mille eesmärk on tõsta vabaühenduste võimekust uute algatuste (teenus, tegevussuund jmt) kujundamisel ning käivitamisel.

 

Koolitusprogramm on mõeldud neile, kellel on olemas idee ning soovivad sellega jõudsalt edasi liikuda selle elluviimise suunas. Kasutatav meetod on innovaatiline ning praktiline. Spetsiaalselt koolitusprogrammi jaoks loodud tööriistad koos juhendamise ning kodutöödega, aitavad meeskondadel põhjalikult välja selgitada oma sihtrühma probleemid/vajadused ning kujundada nendele probleemidele/ vajadustele mõjusad lahendused.

Koolitajateks Kaie Kotov ning Rasmus Pedanik, kellel nii Heateo teenusedisaini pilootprogrammi kui ka sotsiaalse ettevõtluse arenguprogrammi koolitajate kogemus.

Koolitused toimuvad Tallinna Kesklinna noortekeskuses (Raua 23): 20. oktoober, 3. november, 17. november kell 9.30-17.00.

Kandideerimisavaldus esitada hiljemalt 29. septembriks elektrooniliselt siin. Valikuprotsessis tuginetakse avalduses toodud infole. Lõpliku valiku (6 vabaühenduse meeskonda) teeb koolitajate laiendatud meeskond. Kandideerijatel tuleb arvestada sellega, et koolituspäevade vahelisel ajal tuleb oma lahendusega teha reaalset tööd.

Osalemine on programmis tasuta.

Lisainfo:
Merlin Sepp (merlin@heategu.ee; +372 53 016 866)


Ettevõtmist rahastab EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.